Düğün

Düğün Organizasyonu Tanışma Süreci

Tanışma Süreci

Hikayenizi dinledikten ve sizi tanıdıktan sonra düğününüz bizim isteğimize göre değil, sizin ihtiyacınıza ve zevkinize göre planlanır. Lüks konsept çeşitlerimiz ve hizmet kalitemizle, hayalini kurduğunuz her ayrıntı beklentilerinizin üstünde karşılanır. Hayatınızın en mutlu günü, alanında uzman ekibimle birlikte unutulmaz bir masala dönüşür.

Düğün Organizasyonu Mekan Seçimi

Mekan Seçimi

Ruhunuzu ve aşkınızı yansıtan bir mekan seçimi organizasyonun kaderini değiştirecek en önemli seçimlerden biridir. Mekan seçimi; gelinliği, damatlığı, çiçeği, ikramları, yemek tabakları, sandalyesi derken baştan sonra konsepti değiştiren önemli bir karardır. Bu önemli kararı vermenize yardımcı olacak detayları birlikte belirleyip en doğru tercihi yapmanıza yardımcı oluyoruz. Davetli sayısı, hayallerinizdeki konsept, düğünün yapılacağı mevsim gibi detayları karşılayan bir mekan, hem sizi hem de ailenizi mutlu etmelidir. Seçtiğiniz mekan dünyanın neresinde olursa olsun, sizi ve sevdiklerinizi en iyi şekilde ağırlamaktan onur duyarız.

Düğün Organizasyonu Dekor Tasarımı

Dekor Tasarımı

Sadeliğin şıklığı mı? Yoksa göz kamaştırıcı bir ihtişam mı? Hayallerinizi ister kumsalda, isterseniz şık bir otelin balo salonunda gerçekleştirin. İstediğiniz mekanın atmosferine en uygun konsepti, tüm ayrıntılarıyla size özel olarak tasarlayalım. Seçtiğiniz mekanı hayallerinizin ötesine taşıyalım.

Düğün Organizasyon Masa Dekoru, Menü Seçimi ve Oturma Planı

Masa Dekoru & Menü Seçimi

Misafirlerinize, damakta unutulmaz izler bırakan lezzetleri muhteşem sunumlarla ikram ediyoruz. Yıllara dayanan tecrübemizle biliyoruz ki, bir masa etrafında toplanan her misafirin sohbete başlangıç konusu yemeklerdir. Bu yüzden misafirlerinizin, güzel bir müzik eşliğinde sevdikleriyle birlikte, muhteşem bir yemeğin keyfini çıkartması için titizlikle çalışıyoruz.

Düğün Organizasyonu Stil Danışmanlığı

Stil Danışmanlığı

Rahatsız hissettiren bir gelinlik, beklentinin dışında yapılmış saç ve makyaj, bir gelinin yaşayabileceği en kötü kabus olabilir. Neyse ki yıllardır işinin profesyonelleriyle çalışmanın gururu ile hiçbir gelinimizin bu problemleri yaşamasına izin vermedik. Binlerce gelinlik alternatifi arasından size en yakışanı seçmek için birlikte en sevdiğiniz moda evlerini ve tasarımcıları gezebilir, yüz hatlarınıza en uygun makyaj ve saç modellerini provalarla seçebiliriz. Vücut tipine göre seçilmiş bir gelinliği ona en uygun saç ve makyajla tamamlıyor, gelinin göz alıcı zerafetini gözler önüne seriyoruz.

Düğün Organizasyon Konaklama ve Transfer Planlama

Konaklama ve Transfer Planlama

Misafirleriniz için düşünülmüş konaklama alternatiflerini, düğünün yapılacağı lokasyona göre A’dan Z’ye planlayarak sunuyoruz. Misafirlerinizi en konforlu şekilde ağırlamak başlıca görevlerimiz arasında yer alıyor. Havaalanından otele, otelden düğün mekanına kadar tüm transferleri güvenli bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Dilerseniz seçilen lokasyonun sunduğu kültür ve lezzet turları ile onlara unutamayacakları bir gezi programı sunuyoruz.