Hakkımda

En özel anlardan unutulmayacak anılar yaratabilmek mutluluğumun sebebi…

Ben Kimim?

Ayşegül Kavaklı; üniversite eğitimini Amerika’da Yiyecek-İçecek İşletmeciliği ve Turizm Otelcilik alanında tamamladı. Eğitimi sırasında öğrendiği teorik bilgileri Amerika’nın en büyük restoran zinciri olan The Capital Grille’de, restoranın tüm bölümlerinde çalışarak ve Amerika’nın en saygın Otel ve Golf Club’larında düğün organizasyonları yaparak bu deneyimlerini pratiğe dökme fırsatı buldu.

 Türkiye’ye dönüşünden sonraki 15 yıl boyunca; Feriye Palace, Cipriani Restaurant, The Edition Hotel, Shangri-La Bosphorus İstanbul ve Çırağan Palace Kempinski Otel gibi Türkiye’nin en prestijli otellerinde Satış Müdürü ve Sosyal Davetler Müdürü olarak yine Türkiye’nin en prestijli düğün ve davetlerinin başarısının altına imzasını attı.

 Düğün ve davetler konusunda uzun yıllar boyunca edindiği bilgi ve tecrübelerini daha çok kişiye ulaştırabilmek, daha çok çifte hayallerinin en özel gecesini yaşatabilmek için kurumsal kariyerinden ayrılarak Ayşegül Kavaklı Consulting&Organisation’u kurdu.

 Gerçekleştirdiği düğün ve davetlerin en ince detayını planlamaktan ve her aşamasını takip etmekten keyif alan Ayşegül Kavaklı, özel anlardan unutulmayacak anılar yaratabilmek için ekipleri ile birlikte durmadan çalışıyor.

Ayşegül Kavaklı